Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Ključne reči

Zadnje teme
»  Kaladont
Juče u 3:54 pm od Lejla

» Forumske igre
Ned Sep 17, 2017 8:37 am od dejan1712

» Ljubav preko interneta.
Ned Sep 17, 2017 8:36 am od dejan1712

» Drustvene mreze
Ned Sep 17, 2017 8:29 am od dejan1712

» Poucne Price
Čet Avg 31, 2017 11:44 pm od Admin

» Oslikana Poezija
Čet Avg 17, 2017 5:13 pm od Mileva

» Humor.....Hajde da se malo salimo,smjeh nam je u danasnje vrijeme svima potreban
Pet Avg 11, 2017 4:58 pm od Znatizeljna

» Ovdje pisite poeziju,vasu omiljenu,od poznatih pisaca ili pak iz vaseg licnog iskustva.
Sub Avg 05, 2017 1:58 pm od Slavko01

» Vaša 1° tema
Uto Avg 01, 2017 11:51 pm od Admin

Septembar 2017
NedPonUtoSreČetPetSub
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kalendar Kalendar

Poslanici naj aktivniji nedelje
Admin

Lejla

Poucne Price

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Poucne Price

Počalji od Znatizeljna taj Uto Avg 08, 2017 5:55 pm

Ovdje mozete pisati pozucne price.ili postaviti slikovne ,ili neke na koje ste naisli na internetu.
Znatizeljna

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Re: Poucne Price

Počalji od Znatizeljna taj Uto Avg 08, 2017 5:57 pm

Re: ISTINITE PRIČE

Jedna devojcica od tri godine je pala sa treceg sprata. Bas u tom trenutku je jedan mladic koji je tuda prolazio, pogledao u vis i video da ona pada. Ispruzio je ruke i uhvatio je. Dvadeset godina kasnije, ta devojcica je na fakultetu srela jednog mladica, zaljubila se u njega i oni su se vencali. To je bio sin ovog coveka koji joj je spasao zivot. Dobili su devojcicu koja je kada je imala tri godine, pala sa terase i ispod je opet prolazio ovaj covek koji je vec njenu majku jednom spasao. I svoju unuku je uspeo da spase
Znatizeljna

Nazad na vrh Ići dole

KADA OSTARIM

Počalji od Znatizeljna taj Pet Avg 18, 2017 5:32 pm

[i]KADA OSTARIM - (POUCNA PRICA)Bila jednom jedna slabašna starica koja je, kada je njen voljeni muž umro, otišla da živi sa sinom, snajom i unukom.
Svakog dana njen vid i sluh su se pogoršavali. Ponekad su se njene ruke toliko tresle da bi se grašak iz njen
og tanjira otkotrljao na pod, a supa iscurila iz šolje. Sin i snaja nisu mogli da joj pomognu, ali ih je nervirao nered koji je pravila. I jednog dana su rekli – što je mnogo, mnogo je, pa su za nju postavili mali sto u ćošku pored ormara za metle i dali joj da tamo sama jede sve obroke.
Za vreme jela, ona bi ih gledala sa drugog kraja sobe, očiju punih suza, ali oni teško da su razgovarali sa njom, osim što bi je grdili kad bi joj ispala kašika ili viljuška.
Jedne večeri, upravo pre večere, mala devojčica je sedela na podu igrajući se sa kockama.
"Šta to praviš? - upitao ju je otac ozbiljno.
"Pravim mali sto za tebe i mamu" - odgovorila je, "Tako da možete sami da jedete u ćošku kada ja budem velika."
Otac i majka su zanemili i to je izgledalo kao da traje celu večnost. A onda su počeli da plaču.
U tom trenutku su postali svesni onoga što su uradili i tuge koju su prouzrokovali. Te večeri vratili su staricu na njeno pravo mesto za velikim stolom i od tog dana ona je uvek jela sa njima. A kad bi komadić hrane pao na sto ili bi viljuška zalutala na pod, izgledalo je da više niko ne mari za to

Znatizeljna

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Admin taj Čet Avg 31, 2017 11:44 pm

Ljubav? Ne, ne znam šta je! Ja sam iz vremena kada su se pisali dnevnici i čuvale uspomene. Iz onih vremena kada si mogao mesecima čekati na nečiji osmeh a kamo li stisak!
Ja sam pripadnik izumrle vrste emotivaca, a ti me pitaš šta je ljubav?! Uništila su nas vremena koja su izrodila vas, koji ljubav kucate na Guglu. Naše ,,volim te,, imalo je težinu! Težinu , koju neće osetiti mnogi od vas , koji volite svako telo koje vam budi hormone.
Ne pitaj mene o ljubavi. Ja sam iz redova onih što su znali duše da dodirnu i kosmos vide bez tač skrinova. Onih što su za želje ginuli i delima, bez poruka.
Mani se mene da ti ljubav objasnim. Pojma ja nemam!

Admin

Broj poruka : 10
Datum upisa : 01.08.2017

http://vipzurka-yocoo-de.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: